Volal mi Mgr. Alexandr Brejcha

Mgr. Brejcha jednal slušně a navrhoval dohodu. Já zruším tento web a on prý stáhne trestní oznámení. Jeden by řekl, že jde o fér nabídku, ale...Žalobníček žaluje, čerta na zeď maluje, nebo tak nějak to bylo. Nyní vím, kdo byl žalovat na Policii. Ačkoliv respektuji, že Mgr. Alexandr Brejcha pravděpodobně jen koná svou práci a zastupuje klienty, kteří mu náležitě platí a nejsou ani trochu jeho kamarádi od "řemesla", nemyslím si, že rušit tento web je vhodným řešením nastalé situace.

Dle dostupných informací na internetu je nějaký Mgr. Alexandr Brejcha bývalý důstojník StB. WOW (zdroj informace). Jestli je to pravda a volal mi Stb. Brejcha, tak ve školícím systému StB neodvedli moc dobrou práci, protože StB. Brejcha není schopen ani základní analýzy faktů. Aha, počkat, StB stejně fakta nikdy nezajímala, v tom to asi bude...

Magistr Brejcha mi do telefonu mimo jiné tvrdil následující:

 • Že jsem zveřejnil data narození jeho klientů, což se prý nesmí.
  • Já jsem je však nezveřejnil, ta už jsou zveřejněná dávno viz zde a zde.
 • Že fotku, která je zde na webu, by měla mít jenom jedna jediná osoba a já jsem ji použil neoprávněně.
 • Že se dopouštím "nekalé soutěže" nebo něčeho takového...
  • ???

Další informace z telefonátu jsem si dovolil vypustit z hlavy, nepřišly mi až tak zajímavé. Když to shrnu, máme zde zřejmě bývalého "eSTéBáka", který zastupuje překupníky aut, kteří se pohybují na hraně zákona a možná i přežití (prodávat pochybná auta za pár tisíc o lecčems vypovídá). Jsem zde svěděk dokonalé symbiózy dvou ohrožených "živočišných druhů"?

Stb. Mgr. Zdeněk Brejcha - informace pohromadě

Možná mezi informacemi níže není žádná souvislost. Možná je to přesně tak, jak si myslím. Kdo to ví?

 • Základní informace o panu magistrovi najdete zde.
 • Pokročilé informace o panu magistrovi najdete zde.
 • Pan Brejcha se dostal do trablů s exekutorem.
 • Chcete pracovat pro bývalého důstojníka StB ve firmě, kterou vlastní rusové? Ozvěte se mu!Podčárník

Protože nemám čas ani chuť řešit podivnosti s podivnými lidmi, zrušil jsem svůj uvedený telefonní kontakt. Ačkoliv bylo milé si občas s někým poklábosit o strastech všedního života, které nám připravili lidé jako je Zdeněk Rochl, nechci už mluvit s lidmi, jako je pan "asi StB". Děkuji za pochopení.


Kontakt


„Máte se Zdeňkem Rochlem zlou zkušenost? Kontaktujte mě prosím.“

Karel Čížek

 karlo.cizek@email.cz