Trestní oznámení

Bylo na mě podáno trestní oznámení. Přišlo mi e-mailem. Nevěděl jsem, že trestní oznámení může přijít e-mailem...Že prý existuje podezření, že Zdeňka a Zdeňka pomlouvám. Doufal jsem, že se mě budou pánové Rochlové snažit kontaktovat sami a že se obejdeme bez Policie ČR. Nestalo se. Kromě milých lidí a několika poškozených mě kontaktovala i podivná žena s hlasem zkresleným nadměrnou konzumací alkoholu + cigaret (moje domněnka) a... Policie.

Zatímco podivná žena (aniž by se představila) vyžadovala mou adresu a okamžité osobní setkání, kde bych pravděpodobně dostal od Zdeňka a Zdeňka do huby, Policie postupuje rozumně a vyžaduje ode mě vysvětlení. Přikládám náhled e-mailu od PČR v syrové podobě.

Trestní oznámení pro podezření z přečinu pomluvaProhlášení Karla Čížka

Veškeré informace uvedené zde na webu jsou podložené svědectvím několika osob a informacemi, které jsou volně dostupné na internetu (internetové zdroje jsou nyní uvedeny). Protože nedokáži posoudit, zda-li je jednání Zdeňka Rochla za hranicí zákona a zároveň nemám důvěru v český právní systém, abych to skrze něj zjišťoval, rozhodl jsem se vytvořit tuto webovou stránku, protože jsem přesvědčen, že Zdeněk Rochl jedná nemorálně a podvádí. Cílem webové stránky je informovat a varovat před tímto člověkem.

Zde je jednoduchá myšlenka: Pokud Zdeněk Rochl nepodvádí a neprodává vozidla s pomocí podvodných argumentů, kde je důvod trestního oznámení na mou osobu? I kdyby byl tento web 100% pomluva, nemůže mu taková pomluva uškodit, protože chybí materiální aspekt pomluvy. V takovém případě by stačilo, aby mě kontaktoval a vysvětlil mi, čím je jeho způsob obchodování s ojetinami čestný a mě by pak nedělalo problém zveřejnit omluvu a posléze stránku smazat.

Jenže Zdeněk Rochl si uvědomuje, že se chová nečestně. Uvědomuje si, že by tato stránka mohla ohrozit jeho "podnikání", které mu přináší určité finance. A trestní oznámení za pomluvu se zdá býti tak snadnou cestou k očištění jeho jména...


Kontakt


„Máte se Zdeňkem Rochlem zlou zkušenost? Kontaktujte mě prosím.“

Karel Čížek

 karlo.cizek@email.cz